Wycieczka klasy IIa i II b

26 maja 2017 r. uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w wycieczce edukacyjnej - spacerze po Tarnowie. Wspólnie z sympatyczną panią przewodnik odwiedzili ciekawe zakątki Starego Miasta: Rynek, Katedrę, jedną z najstarszych kamienic w Tarnowie - Dom Mikołajowski, skwer starej synagogi, pomnik króla Władysława Łokietka, ławeczkę poetów. Poznali legendy i osoby związane z Tarnowem, m.in. postać Spicymira Leliwity, gen. Józefa Bema, Jana Szczepanika, Romana Brandstaettera.

Wycieczka łączyła naukę z zabawą, zdobywanie wiedzy z czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Na koniec dzieci otrzymały certyfikat uczestnictwa i odznakę Odkrywcy Tajemnic Tarnowa. Ostatnim punktem spaceru był przystanek tramwajowy i pyszne lody na deser.

Włącz pokaz zdjęć