Sukces naszych uczniów w Mistrzostwach Tarnowa w Lekkiej Atletyce

Dnia 29 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Tarnowa w Lekkiej Atletyce, rozgrywanych na nowo wyremontowanym obiekcie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piłsudskiego. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w czterech grupach wiekowych (2007, 2006, 2005, 2004 i młodsi), rywalizacja toczyła się w biegach na 60m, 600m (dziewczynki) i 1000m (chłopcy) metrów oraz w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W trakcie zawodów odbyło się również uroczyste otwarcie obiektu.

Nasza reprezentacja może poszczycić się dwoma zdobytymi medalami.
Patrycja Mitera zdobyła złoty medal w skoku w dal (w kategorii wiekowej 2006 r). Natomiast Karina Błasik zajęła trzecie miejsce w rzucie piłeczką palantową (w kategorii wiekowej 2004 i młodsi), a Hubert Bartkowski - miejsce drugie w roczniku 2007 i młodsi.