Turniej O Puchar Dyrektora Szkoły w ramach projektu „Młodzi Tarnowianie świętują Niepodległość”

Uczniowie klas młodszych naszej szkoły uczestniczyli w rozgrywkach sportowych w ramach projektu „Młodzi Tarnowianie świętują Niepodległość”. Po emocjonujących rozgrywkach przy dopingu kolegów i koleżanek zwycięzcą okazała się klasa druga, która występowała w składzie:
  • Alan Warzecha
  • Dawid Wojna
  • Filip Lis
  • Iwan Dereń
  • Aleks Wolski
  • Adrian Lobermajer
Rozgrywki odbyły się zgodnie z zasadami fair play. Uczniowie dowiedzieli się, że dzięki bohaterstwu naszych przodków możemy również brać udział w rozgrywkach sportowych i kibicować sportowcom. Możemy cieszyć się, że nasz kraj reprezentują sportowcy pod własnymi barwami narodowymi, a nasze serce raduje „Mazurek Dąbrowskiego”. Poprzez uczestnictwo w tych rozgrywkach dzieci poznały kolejną formę świętowania Niepodległości.