Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

Tegoroczne wakacje dobiegły końca!

W poniedziałek 4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. I chociaż w rozmowach dało się jeszcze wyczuć ducha wakacji, to jednocześnie słyszało się radość ze spotkania z kolegami i koleżankami z klasy.

O godzinie 8:30 cała społeczność uczniowska, rodzice i nauczyciele zgromadzili się na Mszy Św. w kościele parafialnym, następnie wszyscy spotkali się na uroczystej akademii w sali gimnastycznej naszej szkoły. Oficjalną część uroczystości rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie klasy VII zaprezentowali krótki program artystyczny. Na koniec Dyrektor szkoły pani Maria Barczyk serdecznie powitała po wakacjach wszystkich uczniów, którym życzyła sukcesów w nowym roku szkolnym i radości ze zdobywania wiedzy, nauczycielom życzyła natomiast satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom wielu powodów do dumy ze swoich dzieci. Szczególnie ciepłe słowa pani Dyrektor skierowała do pierwszoklasistów, życząc im, aby pobyt w szkole zaowocował zawarciem wielu przyjaźni, rozwijaniem zainteresowań oraz zdobywaniem nowych umiejętności.

Przed uczniami dziesięć miesięcy nauki i systematycznej pracy nad sobą.
Wszystkim życzymy powodzenia, wytrwałości i samych dobrych stopni w nowym roku szkolnym!