Sukces naszych uczennic w Mistrzostwach Polski Cheerleaders

Uczennice naszej szkoły Julka Boryczka, Amelka Karwowska, Kamilka Wolska i Julka Zmarzły z klasy IV A oraz Patrycja Mitera z klasy VI zdobyły w kwietniu złote medale wraz ze swoimi drużynami XXI Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Chorzowie.

Ponadto w maju w Grand Prix Polski Cheerleaders w Tyczynie dziewczęta zdobyły srebrne medale.

Dziewczynki na co dzień trenują w Cheerleaders Academy All Stars w Bobrownikach Wielkich.

Ponadto w tym roku Patrycja Mitera otrzymała jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa za wybitne osiągnięcia sportowe.

Trenowanie w szkole Cheerliderek jest wielką pasją i dziewczęta z radością podejmują się nowych wyzwań. Na Pikniku szkolnym dziewczęta z klasy IV A zaprezentowały swoje umiejętności wykonując pokaz akrobatyczny.

Dziewczętom życzymy dalszych sukcesów.