Gra Miejska „Tarnów - moja mała ojczyzna”

W środę 13 czerwca 2018 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w patriotycznej Grze Miejskiej „Tarnów - moja mała ojczyzna”, która odbyła się ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w Tarnowie. Tematyka gry związana była z historią miasta Tarnowa i polegała na wykonaniu przez uczniów przygotowanych dla nich zadań.

W tracie gry uczestnicy musieli dotrzeć do różnych miejsc, gdzie czekali na nich z zagadkami przebrani w stroje z danej epoki organizatorzy. W sumie w grze wzięło udział 9 zespołów. W skład naszej drużyny wchodzili: Patryk Pocica z kl. VI, Nadia Rodak z kl. V, Aleksandra Siembab z kl. V, Marcel Szczurek z kl. V, Natalia Sznajder z kl. VI oraz Katarzyna Zając z kl. VI.

Zakończenie zabawy odbyło się na Rynku naszego miasta. Uczestnicy otrzymali upominki oraz słodki poczęstunek.