Zabawa karnawałowa w klasach młodszych

W czwartek, 18 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III. Sala gimnastyczna, pięknie przystrojona balonami i serpentynami, wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów ulubionych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć tych wszystkich kolorowych postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy skocznych rytmach muzyki tanecznej. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Atrakcją była wizyta króla Juliana z Madagaskaru oraz efekty specjalne w postaci baniek mydlanych, dymu oraz kolorowych świateł. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. W klasach rodzice przygotowali poczęstunek. W czasie przerwy dzieci mogły zjeść owoce, słodycze, napić się soku.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.