Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

5 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły Aleksandra Siembab, Klaudia Sowa oraz Marcel Szczurek wzięli udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 24 w Tarnowie. Dzieci wykonały dwa utwory pt. „Don’t tell Rosie” oraz „Understanding Animals”, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność. Konkurencja była bardzo duża ponieważ w konkursie wzięło udział około 40 wykonawców ze szkół podstawowych, gimnazjów z Tarnowa i całego powiatu tarnowskiego. Uczestnicy wykonywali utwory w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Ola, Klaudia i Marcel otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie im gratulujemy, odwagi, wytrwałości i dobrej znajomości języka angielskiego, dzięki którym z powodzeniem reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym.