Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek, 22 czerwca 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą, którą odprawił ksiądz Mateusz Wójcik. Po mszy uczniowie udali się do szkoły, gdzie miała miejsce uroczysta akademia.

Dyrektor szkoły Pani Maria Barczyk dokonała podsumowania minionego roku szkolnego, który obfitował w różne wydarzenia, imprezy, konkursy przedmiotowe, sportowe, wycieczki, szkolne inicjatywy. W swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na sukcesy uczniów, uhonorowała najlepszych, którym wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Uczniowie z roczną 100% frekwencją otrzymali dyplomy, nagrodzeni zostali również uczniowie aktywnie biorący udział w akcjach charytatywnych i ekologicznych. Dwoje uczniów: Marcin Węgrzyn z klasy VII i Mateusz Gębala z klasy VI otrzymało stypendium naukowe ufundowane przez księcia Pawła Sanguszkę, którego podczas uroczystości reprezentował dyrektor Administracji Realności Książąt Sanguszków Pan Marek Ostrowski. Za pracę na rzecz szkoły Pani Dyrektor złożyła również podziękowania dla rodziców, którzy wiele czasu poświęcają i czynnie uczestniczą w życiu szkoły. Nie zabrakło również podziękowań i wyrazów uznania dla nauczycieli kończących pracę w naszej szkole – żegnają się z nami Ksiądz Mateusz Wójcik, Pani Małgorzata Zych oraz Pan Marcin Świądro.

Część artystyczna z wierszami, piosenkami i występem baletowym (zobacz tutaj) przygotowana przez uczniów klasy IV B pod kierunkiem wychowawcy Pana Stanisława Panka była zwieńczeniem uroczystości, a końcowy występ z pacynkami w rytm przeboju „La Copa de la Vida” (zobacz) wprawił wszystkich w wakacyjny nastrój.

Po zakończonej akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie odebrali swoje świadectwa i w doskonałych nastrojach opuścili szkolne mury.

W imieniu Samorządu Szkolnego wszystkim Koleżankom i Kolegom życzymy miłych wakacji, Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Szkoły zasłużonego odpoczynku.

Życzymy Wam dużo słońca, uśmiechów, niezapomnianych chwil spędzanych w gronie przyjaciół, pięknej opalenizny, a także rozwagi podczas wakacyjnych zabaw. Mamy nadzieję, że we wrześniu powrócicie wypoczęci, pełni energii i zapału do dalszego zdobywania wiedzy w nowym roku szkolnym.

Do zobaczenia za 2 miesiące!!!