Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019

W poniedziałek, 3 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/2019. O godzinie 9.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Niepokalanego Serca NMP odbyła się msza święta, po której uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły. Główna uroczystość miała miejsce w sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, dyrektor szkoły Maria Barczyk przywitała wszystkich uczestników ceremonii oraz uroczyście otwarła nowy rok szkolny. Pani dyrektor przedstawiła nauczycieli rozpoczynających pracę w naszej szkole, wychowawców poszczególnych klas, poinformowała również zebranych o porządku roku szkolnego i omówiła najważniejsze sprawy dotyczące życia szkoły. Po części oficjalnej zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy IV a i VI a.
Spotkanie uczniów z wychowawcami klas zakończyło pierwszy po wakacjach dzień w szkole.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radosnych spotkań i wielu przyjaźni.