Oferta zajęć pozalekcyjnych



Klasa Rodzaj zajęć Dzień Godzina Nauczyciel prowadzący
Klasa Ia Zajęcia dyd-wyrównawcze poniedziałek 11.20 - 12.15Beata Wcisło
Gimnastyka korekcyjna czwartek 12.20 - 13.05 Ewelina Flis
Zajęcia sportowe - piłka koszykowa piątek 11.20 - 12.15 Ewa Oleksy
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne wtorek 11.20 - 12.20 Renata Grochulska
Zajęcia logopedyczne poniedziałek 11.30 - 12.30Renata Grochulska
Zajęcia logopedyczne wtorek 11.30 - 12.30Renata Grochulska
Zajęcia logopedyczne wtorek 12.30 - 13.30Renata Grochulska
Klasa IIa Zajęcia dyd-wyrównawcze poniedziałek 12.15 - 13.05Katarzyna Słyk
Gimnastyka korekcyjna środa 11.30 - 12.15 Ewelina Flis
Zajęcia sportowe - piłka koszykowa poniedziałek 12.20 - 13.05 Ewa Oleksy
Klasa IIb Zajęcia dyd-wyrównawcze poniedziałek 12.15 - 13.05Beata Hajdo
Zajęcia dyd-wyrównawcze środa 12.15 - 13.05Beata Hajdo
Gimnastyka korekcyjna czwartek 13.10 - 13.55 Ewelina Flis
Zajęcia sportowe - piłka koszykowa poniedziałek 12.20 - 13.05 Ewa Oleksy
Klasa IIIa Koło matematyczne wtorek 12.20 - 13.05Elżbieta Kowalska
Koło ortograficzne czwartek 12.20 - 13.05Elżbieta Kowalska
Gimnastyka korekcyjna poniedziałek 12.20 - 13.05 Ewelina Flis
Zajęcia sportowe - piłka koszykowa poniedziałek 12.20 - 13.05 Ewa Oleksy
Klasa IIIb Koło matematyczne wtorek 12.20 - 13.05Elżbieta Kowalska
Zajęcia dyd-wyrównawcze czwartek 11.30 - 12.15Monika Kruk
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne wtorek 12.20 - 13.20Wanda Patuła
Gimnastyka korekcyjna poniedziałek 12.20 - 13.05 Ewelina Flis
Zajęcia sportowe - piłka koszykowa poniedziałek 13.10 - 13.55 Ewa Oleksy
Klasy I - III Zajęcia taneczne
"Zdrowym być! Fitness- zabawa tańcem i ruchem"
poniedziałek 12.20 - 13.05Monika Kruk
Zajęcia teatralne
"Jesteśmy aktorami- szkolny teatr Misie Tulisie"
czwartek 12.20 - 13.05Monika Kruk
Klasa IVa Zajęcia dyd-wyrównawcze j. polski poniedziałek 13.10 - 13.55Wanda Patuła
Zajęcia dyd-wyrównawcze matematyka środa 12.20 - 13.05Stanisław Panek
Zajęcia dyd-wyrównawcze j. angielski środa 13.10 - 13.55Beata Karpała
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne czwartek 13.10 - 14.10Wanda Patuła
Zajęcia sportowe - piłka koszykowa piątek 13.10 - 13.55 Ewa Oleksy
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne czwartek 7.30 - 8.00Renata Grochulska
Klasa Va Zajęcia dyd-wyrównawcze j. polski piątek 12.20 - 13.05Wanda Patuła
Zajęcia dyd-wyrównawcze matematyka czwartek 12.20 - 13.05Stanisław Panek
Zajęcia dyd-wyrównawcze j. angielski poniedziałek 13.10 - 13.55Beata Karpała
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne poniedziałek 7.30 - 8.00Renata Grochulska
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne wtorek 7.30 - 8.00Renata Grochulska
Klasa VIa Zajęcia dyd-wyrównawcze j. polski piątek 13.10 - 13.55Wanda Patuła
Zajęcia dyd-wyrównawcze matematyka wtorek 7.00 - 7.45Stanisław Panek
Zajęcia dyd-wyrównawcze matematyka piątek 7.25 - 8.55Stanisław Panek
Zajęcia dyd-wyrównawcze j. angielski czwartek 7.10 - 7.55Beata Karpała
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne środa 7.30 - 8.00Renata Grochulska
Klasy IV - VI English & much more! czwartek 13.10 - 13.55Beata Karpała
Zajęcia taneczne
"Zdrowym być! Fitness- zabawa tańcem i ruchem"
czwartek 13.10 - 13.55Monika Kruk
Basen wtorek 14.30 - 16.30 Ewa Oleksy
Chór poniedziałek 14.00 - 14.45 Ewelinna Flis,
Beata Karpała,
Dorota Wojtanowska